«ج برای جنگل» / کمپینی برای حفاظت از جنگل

کمپانی Fedrigoni یک تولید کننده بزرگ معتبر کاغذ در جهان است که از سال 1888 در حال فعالیت است و بیش از 15 شعبه در سراسر جهان دارد. آنها برای اینکه نشان دهند تمامی اثرات جانبی در پروسه تولیدات خود را برای این اکوسیستم تحت کنترل دارند کمپینی به کمک استودیو ایتالیایی Happycentro راه اندازی کردند. آنها در این کمپین با استفاده از تصویرسازی ها، انیمیشن و پوسترها سعی کردند نشان دهند که این کمپانی به مصرف کمتر آب، انرژی، نحوه بازیافت و صرفه جویی در مواد اولیه  کاغذ توجه دارد.

عنوان این پروژه “F for Forest, F for Freelife and F for Fedrigoni” بوده است که مدیریت هنری آن را  فدریکو گالوانی به همراه 4 تن دیگر از اعضای این استودیو بر عهده داشته اند.

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
خيلى مقوايى، خيلى مجازى
خيلى مقوايى، خيلى مجازى! / پيام قربانى