جنگ در خانه / میثم برزا

« اين پروژه، شخصى نبوده و مربوط به انتشاراتى به نام Fubar مى باشد و موضوعاتى كه اين ناشر منتشر می‌کند، اغلب شامل ژانر طنز و وحشت مى‌باشد. نام اين مجموعه‌اى كه من كار كردم  جنگ در خانه (War at home) است كه Daniel Moser نويسنده و طراحى آن از ابتدا تا انتها به قلم خودم بوده است و لى اوت و لترر آن Shawn Aldridge است. اين اثر در سال ٢٠١٢ در آمريكا و كانادا و اروپا به چاپ رسيده و جزو شماره‌هاى پر فروش از نظر نشريه New York Times بوده است.
درباره هدف اصلی محتوای این اثر باید بگویم که هدف اصلی این کتاب فقط سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت است. معمولا کتاب‌های کميك از زير مجموعه‌هاى سرگرمی هستند  مانند بسيارى از ويديو گيم‌ها و فيلم‌ها كه البته در پاره‌اى از موارد هنرمندان با زيركى، محتوايى خاص و مفهومى عميق‌تر را در لايه‌هاى كارى خود پنهان مى‌كنند؛ ولى در اين مجموعه جز سرگرمى، هدف خاصى مد نظر نبوده است.»

میثم برزا متولد شهريور ١٣٦٣ تهران و فارغ التحصيل كارشناسى رشته نقاشى دانشگاه هنر شاهد است. وی از سال 1385 بطور حرفه ای وارد دنیای تصويرگرى و انيميشن شده است و تا کنون با ناشرانی نظير: طلايى، آينده سازان، رشد نوجوان، رشد دانش آموز، همشهرى بچه ها، دانستنيها،  امیر کبیر و چند ناشر دیگر همکاری کرده است. او همچنین با نشريات خارجی comicroad كلمبيا در زمينه کمیک استريپ و  Comic-books IDW Publishing USA
و FUBAR Comic-books USA   همکاری دارد.

P7-Issue2-Flux-Signed Page-01(with texts)-FUBAR_3-barza Page-04(with texts)-FUBAR_3-barza Gunner copy Flux_1_10_Proofv1 Flux_1_13_Proofv2 Flux_1_01_Proofv1-Page-07(with texts)-FUBAR_3-barza Page-08(with texts)-FUBAR_3-barza Page-03(with texts)-FUBAR_3-barza Page-04(with texts)-FUBAR_3-barza Page-05(with texts)-FUBAR_3-barza Page-06(with texts)-FUBAR_3-barza Page-01(with texts)-FUBAR_3-barza Page-02(with texts)-FUBAR_3-barza

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نخستین جشنوارۀ هنرهای تجسمی با موضوع اهدای عضو / نَفَس