جشنواره ملی هنرهای تجسمی فراخوان داد

فراخوان بیست و چهارمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان منتشر شد.

بیست و چهارمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به منظور رقابت در عرصه خلاقیت های هنری، ارتقای سطح تخصصی هنرجویان و با هدف شناسایی، تربیت و معرفی جوانان متعهد با توجه به مؤلفه شایستگی و ارتباط هنری هنرمندان جوان سراسر کشور، در رشته های مختلف هنرهای تجسمی و در رده سنی 14 تا 23 سال ، از تاریخ 20 تا 23 شهریور ماه 1396 در شهرستان کرمان، برگزار می شود.

گفتنی است فراخوان این جشنواره  که با حمایت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ، مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها برگزار می شود بر روی سایت این جشنواره به نشانی www.yafestival.ir در دسترس هنرمندان قرار دارد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
… و خدا ديد / مجموعه تصويرسازى‌هاى مصطفى اكبرى