جشنواره تصویرسازی لندن 2019

مسابقه جایزه طراحی پوستر تصویرسازی توسط انجمن تصویرگران (AOI) ، با مشارکت موزه حمل و نقل لندن برگزار می شود.
در این رویداد هنرمندان دعوت میشوند یک روایت تصویری آشنا و یا کمتر شناخته شده را در یک تصویر واحد نشان دهند. داستان های قدیمی یا مربوط به اکنون، داستان های واقعی یا ساختگی و هرآنچه خصوصیات هر شگفت انگیزی را نشان دهد که مخاطب به آن وارد شود.
داستان ها می توانند در فیلم یا بازی دیده شوند، در شعر یا موسیقی شنیده شوند یا در ادبیات خوانده شوند. آنها ممکن است داستان های خانوادگی و یا تصورات و مشاهدات روزانه هنرمند باشد. داستان بصری شما می تواند از تاریخ لندن یا شهر معاصری که در آن زندگی می کنید، الهام گرفته شود. لندن چه داستانهایی باید بگوید؟

جوایز:
جایزه اول: ۲۰۰۰ پوند و نمایش در لندن
جایزه دوم: ۱۰۰۰ پوند
جایزه سوم: £ ۷۵۰
۱۰۰ اثر برتر که توسط هیئت داوران انتخاب شده اند در نمایشگاه موزه حمل و نقل لندن که از فوریه تا تابستان ۲۰۱۹ اجرا می شود نمایش داده می شود.
هنرمندان بالای ۱۸ سال امکان حضور در این رویداد را خواهند داشت.
تصاویر آثار در فرمت jpg، png یا gif ارسال شود.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۱۶ جولای ۲۰۱۸ (۲۵ تیر ۹۷)

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.