جدیدترین پوستر ابراهیم حقیقی

پوستر روز جهانی صنایع دستی رونمایی شد. طراحی این پوستر را ابراهیم حقیقی از اساتید پیشکسوت گرافیک کشور به بهانه 20 خرداد ماه -روز جهانی صنایع دستی – انجام داده است که شنبه هفته جاری به طور رسمی در نشست خبری بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی کشور و با حضور اهالی رسانه، رونمایی شد. این پوستر شامل چیدمان پنج کاشی هفت رنگ مربع و پنج کاشی هفت رنگ دایره با نقش های زیبای سنتی بر روی دیوار کاه‌گلی است. در این پوستر سعی شده است با استفاده از نشانه های چهار عنصر اصلی (آب، باد، خاک و آتش) و نمایه های هنر سنتی ایران، جنبه هایی از مفاهیم کهن فرهنگ ایران را که همواره در گذر زمان توسط هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی تولید و بازتولید می شوند، تجلی بصری داده شود. همچنین مراسم بزرگداشت روز جهانی صنایع دستی امروز سه شنبه 20 خردادماه در محل سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد و پس از آن به طور رسمی بیست و چهارمین نمایشگاه صنایع دستی  افتتاح خواهد شد و این نمایشگاه تا 25 خردادماه در سالن های 7، 8، 9، 62 و A25 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

13930318190520238_PhotoL  13930318190523919_PhotoLمنبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان 7مین دوسالانه بین‌المللی پوستر دانشجویی صربستان