جایی که موفقیت‌ها ستوده شده و شکست‌ها کنار گذاشته می‌شوند / Ben Tallon

بن تالن (Ben Tallon)، در طول شش سالی که به عنوان تصویرگر مستقل و سپس کارگردان هنری مشغول به کار بود، یک یا دو چیز یاد گرفت. او به این نکته‌ها در نخستین کتابش به نام مدادهای شمعی که به تازگی به طور رسمی معرفی شده اشاره کرده است. داستانی بسیار حرفه ای از موفقیت که فراز و نشیب‌های زیادی دارد.
وی در کتاب خود اشاره کرده است که :«صداقتی بی رحم در فراز و نشیب‌های مشاغل مستقل وجود دارد که در بیشتر داستانهایی که درمورد زندگی افراد خلاق است، به آن اشاره‌ای نمی شود؛ جایی که موفقیت‌ها ستوده شده و شکست ها کنار گذاشته می‌شوند.»
در عوض، بن می‌خواهد در این کتاب به افرادی که در ابتدای حرفه‌ی خود قرار دارند نشان دهد که چگونه می توانند بر مشکلات غلبه کنند و با مثالی از زندگی خود، یادآور شود که چطور عشق واقعی به کاری که انجام می‌دهید، می تواند به شما کمک کند تا روزهای بد و سخت زندگی را پشت سرگذاشته و روزهای خوب و پر امید را بسازید. در ادامه همراه ما باشید تا به تماشای برخی از آثار بن برویم:

tasvisazi (14)

tasvisazi (6)  tasvisazi  tasvisazi (9)  tasvisazi (8)

tasvisazi (7) tasvisazi (5) tasvisazi (4) tasvisazi (31) tasvisazi (30) tasvisazi (3)tasvisazi (29)tasvisazi (26)tasvisazi (25) tasvisazi (24) tasvisazi (23)tasvisazi (22) tasvisazi (2) tasvisazi (19)tasvisazi (18)tasvisazi (17)tasvisazi (13) tasvisazi (12) tasvisazi (11) tasvisazi (10)
tasvisazi (15) tasvisazi (27)منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.