پوستر زخم سرخ

جایزه طلایی تایوانی‌ها برای مجموعه پوستر زخم سرخ

جايزه طلايی مسابقه جهانی طراحی پوستر ارگان کر (organcare) تایوان به مجموعه پوستر زخم سرخ اثر بهرام غروی منجیلی تعلق گرفت.

این رویداد به میزبانی انجمن مراقبت های بین المللی پیوند اعضای بدن تایوان TAICOT و با همکاری The Epoch Times با موضوع متوقف کردن برداشت اجباری اعضای بدن زندانيان در چین برگزار شده است.

طبق گفته برگزار کنندگان، برای بیش از ده سال تحقیقات انجام شده توسط وکلا ، خبرنگاران ، دادستان ها و پزشکان در سراسر جهان نشان داد که  چین اقدام به برداشت اجباری اعضای بدن از زندانیان عقیدتی کرده است. چنین قساوتی به منظور تأمین نیاز صنعت عظیم پیوند است. با پدیده ای که بیماران در سراسر جهان برای پیوند اعضا به چین سرازیر می شوند ، برداشت اجباری اعضای بدن به یک جرم جهانی تبدیل شده است.

 

پوستر زخم سرخ پوستر زخم سرخ پوستر زخم سرخ

 

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.