تيزر تبليغاتى آبميوه هاى گازدار

آگهى تبليغاتى آبميوه هاى گاز دار «وى سى» به سفارش شركت بهاران طعام البرز توسط «احمد توكلى» در ارديبهشت ٩٣ كارگردانى شد. «آيدين آريايى نژاد» كارگردان انيميشن و مدير جلوه هاى ويژه اين پروژه مى گويد: «مدت زمان شكل گيرى ایده و تبدیل آن برای سناریو حدود ٢٠ روز به طول انجامید. بعد از تاييد مشترى و طراحى استورى برد، مدت يك هفته برای پیش تولید قسمت رئال کار زمان گذاشته شد. فيلمبردارى طى يك روز انجام شد اما قسمت پست پروداكشن پروژه حدودا دو ماه به طول انجاميد»

آيدين متولد ١٣٦٢است و حدود ١٧ سال است كه در زمينه انيميشن فعاليت مى كند. او كه هم اكنون به كارگردانى انيميشن و جلوه هاى ويژه سينمايى مشغول است؛ در فيلم هاى متعددى فعاليت داشته كه از آن جمله مى توان به جلوه هاى ويژه فيلم هاى سينمايى «آقاى الف»، «ذوب شدن پادشاه» و «آشنايى با ليلا» اشاره كرد.
در ادامه شما را به ديدن مراحل ساخت و شكل گيرى اين آگهى دعوت مى نماييم.

دست اندركاران:
كارگردان، مدير هنرى، مدير فيلمبردارى: احمد توكلى
كارگردان انيميشن و مدير جلوه هاى ويژه و كامپوزيت: آيدين آريايى نژاد
استورى برد: اووريا هادى
انيميشن: آزاده نيك بر
موسيقى: حميدرضا يراقچيان
مدير توليد: محمدرضا رسولى
ريگ: سميه نيلى
نريشن فارسى: افشين كریمى

tizer tabliqati tizer tabliqati (1) tizer tabliqati (6) tizer tabliqati (2) tizer tabliqati (3) tizer tabliqati (4) tizer tabliqati (5)

Characters_2DCharacters_3D stori bord (3) stori bord (2) stori bord (4) stori bord (1)
Behind the scene


[aparat width=”520″ ]http://www.aparat.com/v/w3BW0[/aparat]

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.