توانایی‌های استوديوى La Bcac را ببینید

باز هم يك پست الهام بخش ديگر براى شما! هفته‌هاى آغازين تولد روزرنگ مى‌گذرد و گریزی نیست جز اینکه هر از چند گاهى نگاه و ايده‌ى خودمان را باشما درميان بگذاريم. ما با نمايش توانايى‌هاى فوق‌العاده در زمينه گرايش‌هاى مختلف ديزاين دوست داريم با هم به سوى انگيزه سازى و شوق كار كردن پيش برويم. چيزى كه اكنون نياز به آن در كار حرفه‌اى و حتى كلاس‌هاى دانشگاه به شدت احساس مى‌شود. شك نكنيد كه تلاش و صبر در هر كارى منجر به نتيجه خواهد شد و تنبلى و بى‌انگيزه‌گى نيز نتیجه‌ای جز خجالت و نااميدى در برابر موفقيت‌هاى ديگران نخواهد داشت. اگر مراحل رشد را به يك مثلث سه ضلعى تشبيه كنيم، يك ضلع آن تمرين كردن، ضلع دیگرش انگيزه داشتن و ضلع سومش نیز، زیاد كار ديدن یا مطالعه بصری است. البته ديدن همراه با درك و فهم نه تماشاكردن صرف. این ديدن به تدريج سرمايه دانايى بصرى ما را غنى‌تر مى‌كند، تفكراتمان را صیقل مى‌دهد و انگيزه‌هايمان را  براى حركت كردن بيدار مى‌كند؛ و ما براى اين مهم حرکت کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم آثار ارائه شده را مثل یک فیلم بدون زیرنویس ببینید. توجه به ترکیب بندی، ترکیب رنگ، نوع تکینک و بیان تصویری انتخاب شده، لی‌اوت یا صفحه آرایی‌ها را توصیه می‌کنیم، گرچه فهمیدن داستان وموضوع نیز درنهایت می‌تواند عالی باشد و جواب خیلی از پرسش‌ها را بدهد.

خوب، از مقدمه طولانی امروز كه بگذريم مى‌رسيم به معرفى بخشى از آثار يكى ازاستوديوهاى موفق ديزاين. استوديوی طراحى و ديزاين La Bcac. يك استوديوى خوش كار در «ناتينگ هل» در غرب لندن. استوديوى La Bcac به غير از مشتريان داخلى مشتريان و سفارش دهندگان بزرگى از سطح جهان دارد. مشتريانى هم چون آديداس، نايك، گوگل،كاسيو، سونى، رنو و … و صد البته داشتن چنين سفارش دهندگانى انگيزه هاى خوب كار كردن را دو صدچندان مى‌كند.

 AOL_bear_g2  AOL_pidgin_g2  BAFTA_LA_BOCA  BBC_PACKSHOT_ANIMATED1  BLACK_SWAN_2_550  BLACK_SWAN_3_550  La_Boca_BEYOND_FEST_550  La_Boca_Deer_Hunter_550_900  La_Boca_KK_A  La_Boca_LOVE_INC_550  LA_BOCA_poster_550  La_Boca_she_sleeps_550  LA_BOCA_TKONLG_550  MU_shoutout02_front_422px  doughnut  SUPER_SAD_500px  vivid_550

La_Boca_FOR2013_CLEAN_550 رLa_Boca_GBU_1000 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تصویرسازی
نقش تصويرسازی در زندگی روزمره / ریحانه زنده بودی