تمدید مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره جهانی «هنر مقاومت»

مدیر روابط عمومی ششمین جشنواره جهانی «هنر مقاومت» از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره جهانی هنر مقاومت تا اواسط دی‌ماه خبر داد.

مهدی علی بخشی مدیر روابط عمومی جشنواره جهانی «هنر مقاومت» با اشاره به تعویق مهلت دریافت آثار در جشنواره به دلیل گستردگی روز افزون ویروس کرونا گفت: با توجه به بروز مشکلات فراوان که به سبب شیوع ویروس منحوس کرونا گریبان جهان را گرفته است و همچنین دشواری در تولید آثار هنری و بنا به درخواست جمعی از هنرمندان حوزه تجسمی و موافقت مسعود نجابتی دبیر کل جشنواره مهلت ارسال آثار برای ششمین جشنواره جهانی «هنر مقاومت» تا ۱۵ دی‌ماه سال جاری تمدید خواهد شد.

وی همچنین درباره میزان استقبال هنرمندان از این دوره نیز بیان کرد: در دوره ششم علی‌رغم محدودیت‌هایی از جمله تعطیلی مراکز دانشگاهی و برگزار نشدن کارگاه‌های آموزشی که یکی از ارکان مهم جشنواره طی ادوار سابق بوده‌ است ولی خوشبختانه تا کنون تعداد قابل توجهی اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده و این تمدید زمان ارسال آثار بنا به درخواست متعدد هنرمندان بوده و پیش‌بینی ما حاکی از استقبال قابل توجه هنرمندان در این دوره است.

علی بخشی همچنین با تأکید بر رعایت قوانین صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در ششمین دوره جشنواره از هنرمندان و علاقه‌مندان برای شرکت در ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت خواست تا به دلیل رعایت پروتکل‌ها و حفظ سلامت جامعه هنری کشور با مراجعه به سایت هنر مقاومت به نشانی resistart.ir نسبت به ثبت‌نام در جشنواره اقدام و آثار خود را از طریق فضای مجازی به دبیرخانه ارسال کنند.

ششمین جشنواره جهانی «هنر مقاومت» با دبیری مسعود نجابتی و در هشت بخش «نقاشی»، «کارتون»، «حجم»، «عکس»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «تصویرسازی» و «پوستر» توسط انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدسِ بنیاد فرهنگی روایت فتح، بهمن‌ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کمپین تبلیغاتی تخته های موج سواری Nobile لهستان