تقویم موسیقیِ آرَنگ

« تقویم موسیقی، نامی است که روی تقویم امسال گذاشتیم؛ این دومین باری است که گروه آرنگ تقویم طراحی می‌کند؛ هر دوازده فریم این تقویم به یک ساز اختصاص پیدا کرده و سازهای انتخابی به ترتیب و یکی در میان از بین سازهای ایرانی (سنتی) و غربی انتخاب شده‌اند.

تصویرگران این تقویم دو نفر هستند که هرکدام شیوه خاص خودشان را در طراحی و رنگ‌گذاری دارند؛ اما برای یکدست شدنِ بیشتر صفحات تقویم تصمیم گرفته‌ شد که موضوع تمام صفحات، ترکیب بندی و تکنیک اجرایی تا حد امکان و با حفظ شیوه طراحی شخصی به هم نزدیک شود.

تمام تصاویر با دست و به وسیله روان‌نویس طراحی شده و سپس به وسیله ماژیک یا کامپیوتر رنگ‌گذاری شده‌اند؛ نتیجه، یک تقویم در سایز A5 است که از 12 فریم اصلی، صفحه مناسبت‌ها، جلد و پشت جلد تشکیل شده است.

صفحات تقویم به وسیله یک گیره از بالا به هم متصل می‌شوند که می‌توان آن را به صورت دیواری یا رومیزی مورد استفاده قرار داد.»

پرناز کریمی و مونا ترابی سرشت متولدین 1365 تهران و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد تصویرسازی از دانشکده‌ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران هستند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انیمیشن «این سو، آن سو» برنده جایزه یونیسف شد