تقویمی برای آتش‌نشان‌ها / استودیو Caserne

سفارشی معمولی اما جذاب، طراحی تقویم برای یک آتش نشانی در شهر مونترال. طراحان این تقویم سعی کرده اند با استفاده از شعار:« در نقطه‌ای از زندگی، نیاز به ارتقا خود لازم است» حداقل کاری برای آتش‌ نشان‌ها انجام دهند تا خود نیز احساس خوبی داشته باشند. ایده اولیه براساس طراحی حروفی که بر روی سرباز خانه‌های مونترال پیدا می‌ شود، شکل گرفت. همین نکته باعث شده است این تقویم به علائم بومی آتش‌ نشانی مونترال نزدیک تر شود. استودیو « کاسرن» Caserne طراحی‌ این پروژه را بر عهده داشته است. غالب پروژه های این استودیو رویکردی جامع به تولیدات خود دارند که کاربردی و منسجم هستند.

تقویم-آتش نشان (2)

تقویم-آتش نشان (21) تقویم-آتش نشان (19)
تقویم-آتش نشان (16)
تقویم-آتش نشان (20) تقویم-آتش نشان (4)تقویم-آتش نشان (6) تقویم-آتش نشان (5)
تقویم-آتش نشان (10) تقویم-آتش نشان (1)
تقویم-آتش نشان (17) تقویم-آتش نشان (7) تقویم-آتش نشان تقویم-آتش نشان (13)تقویم-آتش نشان (14)تقویم-آتش نشان (18) تقویم-آتش نشان (9) تقویم-آتش نشان (12)تقویم-آتش نشان (8)تقویم-آتش نشان (15)تقویم-آتش نشان (11)تقویم-آتش نشان (3)

منبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کسب 2 جایزه جهانی توسط «بدو رستم بدو»