تقویمی برای آتش‌نشانان / Bunglow 25 Circus

« Diego Berro » طراح و عکاس اسپانیایی در یکی از پروژه هایش با عکاسی از آتش نشانان بخش مهمی از طراحی و تولید یک تقویم را خلق کرده است؛ تقویمی که آژانس تبلیغاتی Bunglow 25 Circus دیزاین نهایی آن را انجام داده است. در ادامه تصاویر محصولی را خواهید دید که به صورت اختصاصی و ویژه بر اساس سریال تلویزیونی Chicago Fire (محصول شبکه AXN  کشور اسپانیا) کار شده است. همچنین نسخه دیجیتالی این تقویم به صورت PDF، توسط این شبکه که کمپانی Sony مالک اصلی آن است، بر روی سایت و در دسترس عموم قرار گرفته است که از اینجا می توانید آن را دانلود کنید. پست امروز روزرنگ را که بی مناسبت به حال و هوای این روزهای کشورمان نیست، به تماشا بنشینید.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.