تصویرگری که از طریق شبکه‌های اجتماعی کشف شد

کاماکو (Chamaco) متولد ۱۹۸۲ شهر لوس رامونس مکزیک است که پدرش را در همان اوایل طفولیت از دست داد. او سال‌های آغازین زندگی را با پدر بزرگ مادری خود که او را در مسیر طراحی و نقاشی قرار داد سپری کرد و بعد از رسیدن به سن نوجوانی تصمیم گرفت به دلیل شوق و علاقه زیادش به کار طراحی به مکزیکو سیتی سفر کند.

او سپس در سن ۲۵ سالگی به منظور راه اندازی یک مدرسه طراحی و تصویرگری و ارائه تجربیاتش با دیگران به لوس رامونس باز می‌گردد؛ اما به دلیل عدم توجه کافی از سوی مردم شهر، این مدرسه کاملا با شکست مواجه می‌شود که موجب سرخوردگی و گریزان شدنش از جامعه می شود و سال های زیادی را برای تکمیل سبک خود و مطالعه حرفه ای در کارگاهی دور افتاده از شهر می گذراند.

سرانجام پس از چندین سال که از ورود اینترنت به شهر چامچو می‌گذشت، چامچو برای اولین بار از طریق شبکه های اجتماعی استعداد و سبک خود را در معرض نمایش همگان قرار داد و آثار هیجان انگیزش مورد استقبال قرار گرفت.

همراه هم برخی از کارهای اخیر او را می بینیم:

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.