تصویرگری در لحظه

«مجموعه آثار ارائه شده در طول سه سال اخیر خلق شده اند و در اجرای این تصویرگری‌ها از تکنیک‌های دیجیتالی به هیچ عنوان استفاده نشده است.
معمولا ایده‌های اولیه تصویرگری هایم در یک لحظه به ذهنم می‌رسند. ممکن است در جایی شلوغ و پر ازدحام باشم یا در حال خرید کردن یا سوار تاکسی و مترو باشم یا اینکه در اتاقم مشغول کتاب خواندن . در یک آن ایده ای به ذهنم می‌رسد و در اولین فرصت، اتود اولیه را روی کاغذ پیاده و کم کم با تغییرات کمی، تکمیلش می‌کنم و در نهایت، اجرای رنگی را شروع می‌کنم.

گاهی ممکن است اجرای یک تصویرگری، روزها وقت بگیرد ولی گاهی یک تصویر چنان با جزییات زیاد و دقیق در ذهنم شکل می‌گیرد که برای اجرای نهایی ممکن است فقط یک روز زمان ببرد.
در هنگام خلق یک اثر همیشه سعی کردم به هویت هنری و تکنیکی و داشته های ذهنی و تجسمی خودم رجوع کنم ولی مسلما هر تصویرگری در آرشیو ذهنی خود مجموعه‌ای تصویری از آثار هنرمندان مختلف دارد که می‌توانند در ایده‌پردازی یک تصویرگر تاثیر خیلی زیادی داشته باشند. »

پریسا پورحسینی، متولد ١٣٥٩، تهران و فار غ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه دولتی شاهد است.


 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.