تصویرگران حاضر در نمایشگاه ایران در پکن مشخص شدند

با داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه انجمن تصویرگران ایران، 70 تصویرگر به نمایشگاه غرفه ایران در نمایشگاه بین‎المللی کتاب پکن 2017 راه‎یافتند.

به گزارش روابط‎ عمومی انجمن تصویرگران ایران، آرین خانی، آمنه اربابون، آناهیتا تیموریان، الهه جوانمرد، احسان بهمنی، باران صدیقیان بیدگلی، پدرام کازرونی، حسن عامه‎کن، حسن نوزادیان، حمیده خسرویان، حمیده محبی، رضا دالوند، رضا میرشجاعی، زهرا رسولی، زهرا محمدنژاد، سارا ساوالانپور، سارا میاری، سحر آزادمهر، سحر کریمیان‎شیرازی، سعیده رضایی بدر، سلی‎مه باباخان، سمانه صلواتی، شبنم لهراسبی، شیرین شیخی، طراوت جلالی‎فراهانی، عاطفه فتوحی عطیه مایلی فرتاش، علی خدایی، علی فلاح‎کردی، غزل فتح‎الهی، فاطمه خسرویان، فاطمه نخعی، فریبا اصلی، گلبرگ کیانی، گلریز گرگانی، ماهنی تذهیبی، مجید فخارزواره، محبوبه یزدانی، محسن رزاقی، محمد باباکوهی، محمد بررنگی فشتامی، محمد گونجی، محمدحسین ماتک، مرضیه سرمشقی، مریم پیروزمهر، مریم طهماسبی، مریم محمودی‎سراجی، مریم محمودی‎مقدم، مریم ملکیان، مریم یکتافر، مژگان سعیدیان‎اصل، مسعود قره‎باغی، معصومه اعتبارزاده، معصومه صحبتی، منصوره محمدحسینی، مهرزاد سبزواری، مهشید راقمی، میترا عبدالهی، نجوا عرفانی، ندا بشرخواه، نرگس فیاض، نسیم صلاحی، نگین صادقی، نوشین بهیان، هاجر مرادی، هاله توکلی، هاله قربانی، هانیه پارسایی، هما اسحاقی و هومان خیراندیش تصویرگران راه یافته به این نمایشگاه هستند.

این تصویرگران از میان نزدیک به 200 تصویرگر شرکت‎کننده، با حدود 900 اثر، که در مهلت مقرر اقدام به ارسال آثار خود کرده بودند در یک جلسه داوری که با همکاری گالری آ برگزار شد انتخاب شدند. به این ترتیب 70 اثر از 70 تصویرگر در این رویداد هنری به نمایش در خواهد آمد.

قرار است با انتخاب هیئت داوران دو تصویرگر از میان راه‎یافتگان، انتخاب و معرفی شوند تا توسط موسسه نمایشگاه‎های فرهنگی ایران به این نمایشگاه در پکن اعزام شوند.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‎المللی کتاب پکن 23 تا 27 آگوست 2017 برابر با 1 تا 5 شهریور 1396 برگزار خواهد شد و ایران به عنوان مهمان ویژه آن انتخاب شده است.

دبیرخانه انجمن تصویرگران با آن گروه از تصویرگرانی که آثارشان را با کیفیت کم ارسال کرده‎اند برای دریافت فایل با کیفیت از طریق ایمیل اقدام خواهد کرد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
محمدحسین ماتک نامزد نهایی جایزه «نویسندگان و تصویرگران امریکا» شد