تصویرسازی‌های طعنه آمیز اجتماعی / پاول کوزینسکی

پاول کوزینسکی (Pawel Kuczynski) هنرمندی لهستانی است که تصویرسازی های طعنه آمیز شگفت انگیزی خلق می‌کند. زمانی که ابتدا به طرح‌های او نگاه می‌کنید فکر می‌کنید که این یک شوخی‌ است اما با نگاهی دقیق‌تر متوجه می‌شوید که در واقع آن‌ها بسیار عمیق‌ و کنایه آمیز هستند. پاول برخی مسائل کاملاً جدی درباره موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را که روزانه با آن سروکار داریم را به تصویر می‌کشد.

او در واقع از این طرح‌ها استفاده می‌کند تا به شیوه‌ای ساده و مستقیم به ما نشان دهد که چه چیزی در دنیای امروز اشتباه است. در آثار او استفاده بیش از حد از رسانه‌های اجتماعی، اینترنت و دیوانگی‌های سیاسی کاملا مشهود است. آثار این هنرمند در دنیا کاملاً شناخته شده است و او  تاکنون بیش از 100 جایزه دریافت کرده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کسب ۲ جایزه بین‌المللی برای انیمیشن «آقای گوزن»