تصویرسازی‌هایی مانند سرزمین عجایب

آلیس لین ملقب به AKA XU LINLIN، هنرمند آزاد و نیز نقاش با اشتیاق به نقاشی ظریف چینی و طرح هنر سه‌بعدی است که در پکن زندگی می‌کند.
او در ابتدا عاشق تکنیکی شد که از روش‌های سنتی چینی و سورئالیسم الهام گرفته شده بود. سبک آلیس، غنی و پر از جزئیات است. عناصر ظاهرا متضاد را هماهنگ می‌کند و آنها را با استفاده از نقاشی و طراحی‌های ظریف در هم می‌آمیزد. نتیجه کار، منحصر به فرد، از نظر خیالی غافلگیرانه و دارای یک پایان قدیمی و خوب و روشن است.

آلیس می گوید: « بسته به نحوه ی بزرگ‌شدنمان، گاهی ممکن است احساس طراوت خود را از طریق زندگی پراسترس و رویکرد یکنواخت از دست بدهیم. با این حال، هنوز نوعی انرژی وجود دارد که بدن ما را مهار می‌کند، همانند عصارۀ بدیعی که در گل‌ها جریان دارد.

از نظر من تک‌شاخ‌ها مفهومی جهانی درباره سرزمین رویایی، خلاقیت، ثروت و شادی دارند. آنها تصویرهایی پر از انرژی بدیع و حکایاتی از مناظر ذهنی را تکامل می‌بخشند. تک‌‌شاخ‌ها به ما رویاهای دوران کودکی‌مان را یادآوری می کنند و توجه ما را به دیدگاه‌های دیگر و دیدگاه‌های جهانی معطوف می‌کند.»

نقاشی های او مانند یک سرزمین عجایب و جالب با واقعیت‌های احتمالی است که با چهرۀ انسان، گیاهان، حیوانات به صورت یک چشم‌انداز منحصر به فرد، ترکیب شده است.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی «چهلچراغ» با موضوع امام حسین