تصویرسازی از نوع دست ساز / SNASK Studio

SNASK یک آژانس فیلم و طراحی برند است که در قلب استکهلم (Stockholm) واقع شده است. آثار آنها غالبا در سطح بین المللی مورد ارجاع قرار می‌گیرد و منجر به پلت فرم های برند، هویت گرافیکی، فیلم های کوتاه، تصویرسازی‌های دست ساز، استراتژی های ارتباطی، راهنماهای طراحی، استاپ موشن (یکی از تکنیک های رایج تولید انیمیشن)، آگهی های بازرگانی تلویزیونی و نیز داستان‌های عشقی می‌شود که به دقت و به صورت مشترک ساخته می‌شوند.
در یکی از پروژه‌های اخیر این استودیو، مجله واشنگتن پست سفارشی اختصاصی برای تصویرسازی چند صفحه در داخل مجله به آنها داده بود. آنها خواهان موضوعات و تولیدات سرگرم کننده و ملموس برای شماره مورد نظر مجله برای خوانندگان علاقمند خود بودند.  SNASK برای این پروژه تصاویری را خلق کرد که همگی دست ساز بوده و با قلم مو رنگ آمیزی شده‌اند. هر یک از حروف، نشان از یک گروه خاص دارد و تبدیل به یک نماد می‌شود.

tasvirsazi-roozrang (7)

tasvirsazi-roozrang (2) tasvirsazi-roozrang (5) tasvirsazi-roozrang (4)
tasvirsazi-roozrang (14) tasvirsazi-roozrang (8) tasvirsazi-roozrang (1)  tasvirsazi-roozrang (9)  tasvirsazi-roozrang (10)  tasvirsazi-roozrang (12) tasvirsazi-roozrang (11)  tasvirsazi-roozrang (6)
tasvirsazi-roozrang (13)
tasvirsazi-roozrang (15)  tasvirsazi-roozrang (16)  tasvirsazi-roozrang
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مدال طلای ورشو را چه کسی به گردن‌ آویخت؟