تصویرسازی‌های تبلیغاتی برای کمپانی Intel

ایکو اجالا (Eiko Ojala) تصویرگر و طراح گرافیک اهل کشور استونی است. او در تصویرسازی های خود به یک بیان شخصی دست پیدا کرده و اکثر آثار او تلفیقی از کاغذ و تکنیک دیجیتال است که با پرداخت روی سایه ها و نوع نور پردازی باعث می شود اثر نهایی شبیه به تکنیکی دستی شود. ایکو در سال 2013 جایزه تصویرسازی ADC Youg Gun را از آن خود کرد و آثارش نیز تابحال در نشریات معتبری نظیر: The New York Times ، he New Yorker و Wired چاپ شده اند. برای تماشای آثار زیبای او می توانید به وبسایت شخصی او سر بزنید. ایکو به تازگی در یکی از پروژه های اخیرش مجموعه تصویرسازی هایی تحت عنوان “Look Inside” را برای کمپین تبلیغاتی کمپانی Intel کار کرده است که با هم می بینیم:

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.