تست خلاقیت

تست خلاقیت؛ ابعاد خلاقانه خود را کشف کنید

شرکت اَدوبی که یکی از بزرگترین کمپانی‌های ساخت برنامه‌های گرافیکی در دنیاست به تازگی تست خلاقیت طراحی کرده که در آن ابعاد خلاق و استعدادهای نفهته را برای شرکت‌کنندگانش نمایان می‌کند.

یکی از جذابیت‌های فضای مجازی این است که شما می‌توانید در تست‌های روانشناسی به صورت آنلاین شرکت کنید.

سایت‌های زیادی وجود دارند که تست‌های متفاوتی در خود دارند و با پرسش سوالات مختلف ابعادی از شخصیت شما را برایتان مشخص می‌کند. دسته بندی تست‌ها متفاوت و متنوع است. برخی از آنها تست هوش هستند و برخی‌ها درخصوص مهارت‌های اجتماعی، بعضی تست‌ها خودشناسی هستند و بعضی دیگر شخصیت شناسی.

تست خلاقیت

حالا چند روزی می‌شود که شرکت اَدوبی، یکی از معروفترین شرکت‌های حوزه گرافیکی، تستی را به صورت آنلاین مشخص کرده. شرکت adobe یک شرکت معتبر است که نرم افزارهایی را برای کارهای گرافیکی و ساخت ویدئوهای جذاب و خلاقانه در اختیارتان می‌گذارد. اکنون این شرکت با ارائه یک تست   روانشناسی جذاب، تلاش می‌کند تا شما استعدادهای نهفته و ابعاد خلاق شما را برایتان مشخص کند.

تست خلاقیت

این تست خلاقیت شامل سوالاتی درباره ویژگی‌های شخصیتی، رفتارها و سبک تفکر است که با پرسش تنها ۱۵ سوال وجهه متفاوتی از شما را نمایان می‌کند.

سازندگان این تست معتقدند که انسان‌های خلاق از عادت‌های معمول اجتناب می‌کنند. این تیم روانشناسی به این نتیجه رسیدند که یافتن ویژگی مشخصی در افراد بسیار خلاق سخت و پیچیده است. این تیم روانشناسی می‌گویند: «افراد خلاق حاوی افراطی‌های متناقض هستند. آنها به جای اینکه یک فرد باشند، هر یک یک جمعیت هستند.»

تست خلاقیت در آخر نشان می‌دهد که شما سازنده ی قابلی هستید یا تهیه کننده‌ای شایسته اید یا اینکه  رویاپردازید یا تفکر بصری جالبی دارید.

برای انجام این تست می‌توانید به سایت MyCreativeType مراجعه کنید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه بین المللی پوستر برای فردا با عنوان «جهانی بدون مرز»