تدكارپنتر، تصویرگر خوش شانس!

تصويـــر منتخب روز نشـــريه Print در روز جـــمعـــه (١٦خرداد) پـــوستــــری بود از تدكارپنتر، تصویرگر و دیزاینر خوش‌‌ ذوق از ایالات متحده. اين پوستر یکی از مجموعه پوسترهاى كمپين نجات چوب مى‌باشد كه موزه چاپ و چوب هميلتون از يك سال پيش آغاز كرده و پوسترهاى اوريجينال را درتعداد محدودی چاپ و به فروش مى‌رساند. تدكارپنتر، ديزاينر، تصويرگر، نويسنده و معلم مقيم كانزاس است. تد به اندازه كافى خوش شانس بوده كه هم پدرش تصويرگر و يك مدير خلاق بوده و هم مادرش  يك هنرمند با استعداد و هم همسرش يك ديزاينر. تد رويكرد كارى و تجارب موفقيت برندش را مديون مشتريان فوق العاده اى  هم چون Macy’s, Land of Nod, Rayban, Nick Jr, MTV و Adobe می‌داند. كارهاى تد در نشريات متعددى به چاپ رسيده و می‌رسد. تعداد زيادى از تصويرسازى‌های كتاب‌هاى كودكان به قلم او طراحی شده است. وى ازسال ٢٠٠٩ به عنوان مدرس گرافيك در دانشگاه كانزاس به دانشجويان آموزش مى‌دهد. در ادامه نگاهی به مجموعه فوق العاده‌ عالی وی خواهیم داشت.

 

iotd_0604_beautyofletterpress تصویرروز منتخب نشریه Print

2009_Card4_tadcarpenter 2011_03_tadcarpenter  2013HolidayCard00_tadcarpenter  All_Prints_tadcarpenter1  Bouquet_PrintSeries03_VASE_tadcarpenter  Bouquet_PrintSeries04_DEER_tadcarpenter-2  casemate_04_tadcarpenter  casemate_12_tadcarpenter  Composistion3_tadcarpenter1  Decemberist01_tadcarpenter
journals01_tadcarpenter  journals1B_tadcarpenter  KCCVA03_tadcarpenter  radiohead01_tadcarpenter  ReginaSpektor01_tadcarpenter  SigurRos02_tadcarpenter  StVincent01_tadcarpenter  WL_FrankieRose_OUTLINED
TheShins0101_tadcarpenter TYM01_tadcarpenter Wilco01_tadcarpenter

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
معرفی آثار منتخب بخش عکس و پوستر جشنواره تئاتر فجر