تجربه تصویرسازی

« مهرزاد سبزواری متولد 1370 اهواز و  ساکن کرج هستم. ديپلم الکترونيک دارم ولی به خاطر علاقه‌ای که به دنيای هنر داشتم کاردانی را گرافيک و کارشناسی را تصويرسازی خواندم.

کارم را با طراحی مدادی شروع کردم چون حس و حال کارهایم را راحت‌تر می شد نشان بدهم.

بعد از تمام کردن دوره کاردانی‌ام با دیدن کارهای پژمان رحيمی زاده در فيس بوک خيلی به سبک کارشان علاقه مند شدم؛ قبل از آن هيج شناختی از تصويرساز و هنرمند ايرانی نداشتم؛ هرطوری بود رفتم کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان و در کلاسهای ایشون ثبت نام کردم.

طی مدت 4-5 ترمی که آنجا بودم ياد گرفتم چه طوری ايده پردازی کنم، استوری برد برای داستان بزنم و  از متريال‌ها استفاده کنم.

در همين حين توانستم یک وکام (wacom)برای خودم بگيرم؛ چون به هنر ديجيتال و کاراکتر ديزاين علاقه زيادی داشتم و تمام تلاشم را گذاشتم که ياد بگيرم چطور در بهترين حالت از آن استفاده کنم؛ يعنی اصلا هيچ کلاسی نرفتم و کاملا خود اموخته ياد گرفتم همه نکاتش را و سعی کردم در بین این همه هنرمند به سبک شخصی خودم برسم.

بيشتر کارهايی که می‌کشم بر اساس آن حس و حالی است که آدم‌ها به من انتقال می دهند (لحظات خوشحالی و ناراحتی و …»

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.