تایپ فیس «اسفند»

تایپ فیس « اسفند» کاری از احسان و علی جعفرپیشه (صریر) است که از زمستان 95
 با هدف طراحی قلمی سنگین و محکم، رسمی و در عین حال صمیمی، شیک و کاربردی و مناسب تیتر، شروع و در حال حاضر در حال تکمیل لیگچرها و آلترناتیوهای مرتبط و اختصاصی جهت تکمیل پروژه و تبدیل به قلم استاندارد جهت تایپ می باشد.

در طراحی این قلم  با توجه به علاقه شخصی طراحان آن به قلم هایی چون بهمن، اردیبهشت، یاسمین، دیبا و فونت‌های عربی همچون سمت و … سعی شده از بخشی از ظرفیت این فونت‌ها در بخش پیاده‌سازی حروف در کنار طراحی منحصر به فرد حروف دیگر استفاده شود.

شایان ذکر است قلم «اسفند» بخشی از منظومه دوازده گانه فونت‌های اختصاصی طراحی شده توسط این زوج هنری می باشد که قبلا از این مجموعه، قلم «بهمن» و « اردیبهشت (ساخت دیجیتالی قلم ) » به عرضه عمومی رسیده بود وبه زودی به همراه قلم هایی چون «فروردین» ، «خرداد» ،« شهریور» ،«مهر» و … رونمایی و عرضه خواهد شد…

 


 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.