تایپ‌فیس آرامش

«آرامش بر پایه خط نسخ و با هدف آفرینش تایپ‌فیسی ویژه‌ متن طراحی شد. این تایپ نمی‌خواهد فریاد بزند بلکه خیلی آرام، با حفظ ویژگی‌های مثبت پیشینیان خود و در نظر گرفتن حافظه تصویری مخاطب از تایپ‌های متن قصد دارد تا مورد انتخاب جامعه ناشران و طراحان قرار گیرد.

افرادی که در کنار تایپ‌های مدرن برای بدنه متن به تایپ‌های رسمی‌ و آشنا به چشمان مخاطب هم نیاز پیدا می‌کنند.  حافظه تصویری زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که سروکارمان با طراحی حروف متن باشد هر حرکت هیجانی می‌تواند باعث کند شدن روند خوانش و در نهایت منجر به انتقال ناقص مفهوم شود.

تمرکز من در این مسیر بر حافظه تصویری مخاطب، اتصالات روان، فاصله‌گذاری منطقی، داشتن وزن‌های متنوع و حفظ کنتراست ضخامت بوده تا آرامش بتواند پاسخگوی همه‌ی نیاز‌های نوشتاری از جمله تیتر، سوتیتر و متن باشد.»

لازم به ذکر است این تایپ‌فیس از اول مهر در وب‌سایت قلم برتر عرضه شده و تا ۱۵ مهرماه ۲۰٪ تخفیف خواهد داشت.

پروژه دیگری از امید امامیان در روزرنگ را اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.