تایپو-تصویرسازی های کاغذی از People Too

پروژه زیر توسط استودیو People Too واقع در روسیه برای کمپانی هیوندا Hyundai Fleet انجام شده است. این استودیو در ماکت سازی و تلفیق آن با تایپوگرافی که ترکیبی از طراحی و تصویرسازی است، تبحر ویژه ای دارد. تمام قسمت های این پروژه مانند: ساختمان‌ها، کاراکترها، مبلمان، گیاهان، اتومبیل و…  در قطع بسیار کوچک و با ظرافت و دقتی بالا  از  کاغذ درست شده است.

شما بادیدن تصاویر این پروژه، صبر و شکیبایی هنرمندانه آنان را تحسین خواهید کرد. People Too تیمی از آلکسی لیاپونوف و لنا ارلیچ است که در روسیه مستقر هستند. آنها هر دو در زمینه تصویرسازی، نقاشی و صنایع دستی با استفاده از مواد کاغذی کار می‌کنند و تاکنون پروژه های بی شماری را با همین تکنیک به انجام رسانده اند.

اگر قصد دیدن آثار بیشتری از این دو هنرمند هستند می توانید آثارشان را در بیهنس دنبال کنید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.