تایپوگرافی مفهومی/ Twentysix Studio

مجموعه ای جالب از حروف الفبا که با به کارگیری مواد و متریال های گوناگون طراحى شده است. این مجموعه تایپوگرافی توسط تام دیوی “Tom Davie” در استودیوی بیست و شش “Twentysix” خلق شده است. تام در این پروژه سعی کرده روابط بین حروف و فرم‌های دیگر را شناسایی و آن‌ها را به‌هم پیوند بزند. از طراحى حروف A و S به وسیله پنکیک، یک P در یک کتاب و بسیاری آثار دیگر که در تصاویر خواهید دید:

032 conceptualtypo-1 conceptualtypo-2 conceptualtypo-3 conceptualtypo-4 conceptualtypo-5 conceptualtypo-6 conceptualtypo-7 conceptualtypo-8 conceptualtypo-9 conceptualtypo-10 conceptualtypo-11 conceptualtypo-12 conceptualtypo-13 conceptualtypo-14 conceptualtypo-15conceptualtypo-16 conceptualtypo-17 conceptualtypo-18 conceptualtypo-19 conceptualtypo-20 conceptualtypo-21 conceptualtypo-22 conceptualtypo-23 conceptualtypo-24 conceptualtypo-25 conceptualtypo-26 conceptualtypo-27 conceptualtypo-28 conceptualtypo-29
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحی پوستر بخش بین‌الملل فیلم فجر