تایپوگرافی ضرب‌المثل‌های قدیمی کره‌ای / Daniel Khang

دانیل خانگ (Daniel Khang) طراحی کره ای-آمریکایی است که در کره جنوبی به دنیا آمده و در سنت لوئیس بزرگ شده است. دانیل مدرک کارشناسی هنرهای زیبا را از دانشگاه میسوری، سنت لوئیس و ارشد هنرهای زیبای خود را از دانشگاه هنر مریلند دریافت کرده است.
او ذهن پویا و خلاق خود را با انجام سرگرمی‌ها و بازی‌های فکری تقویت می‌کند و همچنین به روش‌های آشپزی در فرهنگ‌های گوناگون علاقه‌مند است و معتقد است که عشقش به غذا، به او کمک می‌کند تا ایده و طرح‌های متمایز و جالبی به ذهنش خطور کند.
مجموعه پوسترها و تایپوگرافی پیش رو، مجموعه‌ای از ضرب المثل‌های قدیمی کره‌ای را نشان می‌دهند. Hangul، سیستم نوشتاری کره‌ای، هم از نظر نوع و هم خطاطی، کاملا بارز است. این پروژه، کاراکترهای Hangul را از طریق مجموعه‌ای از پوسترهای دست نویس که متن و شکل را در هم می‌آمیزند، ترجمه می‌کند.


تایپوگرافی کره ای (9)  تایپوگرافی کره ای (8)  تایپوگرافی کره ای (7)  تایپوگرافی کره ای (6)  تایپوگرافی کره ای (5)
تایپوگرافی کره ای (3)  تایپوگرافی کره ای (2)  تایپوگرافی کره ای (10)
تایپوگرافی کره ای (1) تایپوگرافی کره ای (1)  تایپوگرافی کره ای  تایپوگرافی کره ای  تایپوگرافی کره ای (4)
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
آپدیت فایرفاکس با تغییرات رابط کاربری و موتور جدید