تاریخ انتشار 3 انیمیشن جدید دیزنی اعلام شد

کمپانی دیزنی برای طرفداران فیلم‌‎های انیمیشن، تاریخ انتشار 3 انیمیشن جدید خود را اعلام کرد.
دیزنی برنامه زمستانی خود را تشریح کرد که درآن خبر از انتشار 3 فیلم انیمیشن داد. Frozen 2 ، نسخه live-action شیر شاه و تغییر در زمانبندی عرضه رالف خرابکار.

دیزنی زمان عرضه Frozen 2 را در تاریخ 27 نوامبر 2019 اعلام کرد. در تصویر متحرکی که از این انیمیشن در توییتر قرار گرفته اولاف بسیار هیجان زده است.


همچنین زمان عرضه انیمیشن رالف خرابکار 2 نیز 21 نوامبر 2018 عنوان شده است. البته تاریخی که قبلا برای پخش این انیمیشن در نظر گرفته شده بود 9 مارس 2018 بود که تغییر پیدا کرد.

شیر شاه که در واقع نسخه live-action آن است در تاریخ 19 جولای 2019 عرضه خواهد شد. این تاریخ توسط Favreau کارگردان این انیمیشن نیز تایید شد. در این انیمیشن بازیگرانی همچون Donald Glover در نقش سیمبا و Earl Jones در نقش مصطفی حضور خواهند داشت.

همچنین دیگر فیلم‌های پرطرفدار همچون، قسمت نهم جنگ ستارگان در تاریخ 24 می 2019 و پنجمین فیلم اندیانا جونز نیز در تاریخ 13 جولای 2020 عرضه خواهند شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
‏ABC کتابی پر از حروف هیجان انگیز / Marion Arbona