بيا بريم برف بازى / ليلا صفا

در سال هاى كودكى، بخش بزرگى از پرورش خلاقيت هاى ذهن كودك به وسيله كتاب و دنياى زلال و دوست داشتى تصويرسازى ميسر مى شود. در اين دوران، روياپردازى و توانايى ژرف ديدن به وسيله ى داستان ها و تصاوير چشم نواز  تقويت مى شود.

«ليلا صفا» نقاش و تصويرگر كتاب كودك در تصويرگرى كتاب «بيا بريم برف بازى» سعى نموده دنيايى روياگونه و لطيف براى كودكان بسازد. تصويرگرى اين كتاب با تكنيك رنگ روغن انجام شده و حدود سه ماه زمان برده است. اين كتاب اولين تصويرگرى ليلا براى كودكان محسوب مى شود. ليلا در مورد اين كتاب مى گويد:
«كتاب «بيا بريم برف بازى» به نويسندگى فاطمه كاوندى، داستان دو درخت كاج و چنار است كه دست به دست هم مى دهند و در رويايشان به شهر مى روند. من ابتدا كار را با طراحى استورى برد و پياده كردن ايده ها شروع كردم. به نظر من اين كار به شفاف تر و ساده تر شدن مراحل كمك مى كند. بعد از آن هم مرحله ى انتقال دقيق طرح ها به روى مقوا و رنگ آميزى»
اين كتاب به تازگى در نمايشگاه “Li Posto delle favole” در ایتالیا شركت كرد و به نمايشگاه راه يافت. ليلا صفا متولد ١٣٥٢ است. او كه ١٤ سال است به صورت حرفه اى نقاشى مى كشد، حدود سه سال است كه به تصويرگرى كتاب هاى كودكان نيز مشغول شده. ليلا علاوه بر چند جلد كتاب و همكارى با نشريات كودك و نوجوان، در نمایشگاه هایی در کشورهای مختلف از جمله «فرانسیسکو دی اسیزی» در ایتالیا، «الیس در سرزمین عجایب» اسپانیا، «باتریکس باتر» و «خولیو کورتاسار» در مکزیکوسیتی و “it’s always tea time ” در استونی شركت داشته است.
او هم اكنون بر روى يك كتاب فرانسوى با نام «كريسمس» جادويى كار مى كند. كتاب «بيا بريم برف بازى» توسط نشر چشمه در نوبت چاپ قرار دارد.

تصویرسازی -داستانی  تصویرسازی -داستانی (9)  تصویرسازی -داستانی (8)  تصویرسازی -داستانی (7)  تصویرسازی -داستانی (6) تصویرسازی -داستانی (5)  تصویرسازی -داستانی (4)  تصویرسازی -داستانی (3)  تصویرسازی -داستانی (2)  تصویرسازی -داستانی (1)  تصویرسازی -لیلا صفا  تصویرسازی -لیلا صفا  (9)  تصویرسازی -لیلا صفا  (8)  تصویرسازی -لیلا صفا  (6)  تصویرسازی -لیلا صفا  (7)  تصویرسازی -لیلا صفا  (5)  تصویرسازی -لیلا صفا  (4)  تصویرسازی -لیلا صفا  (3)  تصویرسازی -لیلا صفا  (2)  تصویرسازی -لیلا صفا  (1) تصویرسازی (1)  تصویرسازی (2)  تصویرسازی (3)  تصویرسازی (4)  تصویرسازی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان مسابقه بین‌المللی تصویرسازی پرتغال 2017