به قشنگی هایت نگاه کن! / نازنین طهایی

طراح پروژه امروز روزرنگ از آينه هایی گفته است که با تصویرسازی عجین شده اند، یک ” درخت قرمز” کوچک که میان انگشت هایت جا می شود:

« از اولین روزهای شروع کار در زمینه تصویرسازی مدام ذهنم درگیر پیدا کردن کاربردی تازه برای آن بود. اگرچه اولین بار و هنگام انجام پروژه پایان نامه دانشگاه موفق به اجرای چند تصویرسازی بر روی بشقاب شدم، اما هنوز با نتیجه دلخواهم فاصله داشت. تا اینکه سال 95 ایده اجرای تصاویر مورد علاقه ام، که همیشه با محوریت زن و روحیات درونی اش شکل می گرفت،  بر روی آینه به ذهنم رسید.

بعد از اجرای اولین آینه متوجه محبوبیت آن میان  دختران اطرافم شدم و همین انگیزه ای برای ادامه کار و اجرای چند طرح متنوع دیگر شد. حالا دوستانی دارم که هم از طرح های ساخته ذهن من سفارش می دهند و هم دوستانی که علاقه به تصویر شدن چهره خودشان بر روی آینه ها دارند.

مخاطبانم عموم زنان و دخترانی هستند که علاقه دارند هنر، به زندگی روزمره آنان راه پیدا کند. همه کار ها به صورت دستی و با استفاده از رنگ اکرلیک بر روی چوب اجرا می شوند. درخت سرو در قصه ها، اشعار و فرهنگ ايرانی از قديم درختی مقدس بوده، به همین دلیل از” عبدالرضا محفوظی نژاد” طراح لوگو، خواستم از درخت سرو استفاده کند. فکر مي كنم عنوان” درخت قرمز” با تضاد واژه ها و غیرواقعی بودنش ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان خواهد داشت.»
” نازنین طهایی” طراح این مجموعه متولد سال 1369 و فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه هنر اصفهان است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بهترین و بدترین لوگوهای سال 2016