بهترین سایت ها برای خرید مدل های سه بُعدی

CG Trader.1

یکی از بزرگترین وب سایت ها برای خرید مدل های سه بُعدی که مدل های از کیفیت پایین تا بالا را برای حرفه ای ها در آن قرار داده شده است.

در این وب سایت بیش از 40 هزار مدل low-poly در طبقه بندی های مختلف وجود دارد. امکان فیلتر کردن مدل ها بر طبق فرمت، تعداد پُلی، انیمیت شده، ریگ و غیره وجود دارد. شما همچنین در این وب سایت می توانید از مجموعه مدل های low-poly رایگان نیز استفاده کنید.

در این وب سایت علاوه بر مدل های low-poly هزاران مدل سه بُعدی high-quality حرفه ای نیز وجود دارد که با قیمت های متفاوت عرضه شده است.  https://www.cgtrader.com

TurboSquid.2

 

 

توربو اسکوئید یک از شناخته شده ترین کتابخانه ی مدل های سه بعدی است: https://www.turbosquid.com/

Adobe Stock.3

برای درک بهتر نحوه کارکرد چنین سرویسی، ابتدا باید با معنی تصاویر stock آشنا گردیم؛ در یک جمله، تصاویر stock همان عکس های آرشیوی هستند که می توانند از طریق گرافیست ها، ناشرین و سایرین مورد استفاده قرار گیرند و بیشتر اوقات کاربران حرفه ای به دلیل پایین تر بودن هزینه استفاده از چنین تصاویری، از عکاس برای ثبت تصاویر اختصاصی بهره نمی گیرند.

اکنون سرویس Stock آمده تا گرافیست ها صرفا با رجوع به یک مکان، بتوانند همه نیاز های خود را برطرف سازند.

استفاده از Stock نیازمند دانلود تصاویر بر روی کامپیوتر شخصیتان نیست؛ تصاویری که آنها را خریداری می کنید در یک «کتابخانه» ی مشترک در میان همه اپ های Adobe قابل استفاده هستند و گفته می شود که می توانید به راحتی و پیش از خرید هر تصویر، نمونه ای کم کیفیت تر از آن را امتحان کنید و در صورت رضایت به خرید نسخه ی اصلی اقدام ورزید.

کاربران قادر هستند هر تصویر را با قیمت ۹ دلار و ۹۹ سنت خریداری کرده و یا از دو طرح برای اشتراک استفاده نمایند. دریافت ۱۰ عکس در ماه با هزینه ی اشتراک ۴۹.۹۹ دلار و یا دریافت ۷۵۰ عکس در ماه با هزینه اشتراک ۱۹۹.۹۹ دلار. لازم به ذکر است که اگر پیشتر اشتراک Creative Cloud را خریداری کرده باشید، اکنون قادر هستید از برخی تخفیف ها استفاده کرده و به ازای هر ۱۰ تصویر در ماه، هزینه اشتراک ۲۹.۹۹ دلار را پرداخت نمایید. Adobe متصور است که قیمت های بالایش، می توانند به او کمک کنند تا زودتر به اوج برسد: https://stock.adobe.com/uk/3d-assets

Digimation.4

دسترسی به بیش از 16 هزار مدل سه بُعدی یکی از ویژگی های این سایت است.

1200 مدل فول تکسچر شده ی high-resolution در فرمت 3DS به همراه Model Bank Library یکی از آفر های این سایت است.

3DOcean.5

یکی دیگر از سایت های زیر مجموعه Envato Market است. 3DOcean وب سایتی است جهت فروش بهترین فایل ها برای ساخت گرافیک بازی های کامپیوتری، انیمیشن ها و پروژه های 3D با مدل ها، بافت ها، مش ها، پلاگین ها و موارد دیگر که توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. با بیش از 50،000 طرح های خلاقانه که تمام ویژگی هایی را که برای پروژه های خود نیاز دارید، با خرید از این سایت می توانید تامین کنید.

همه ی محصولات قرار گرفته بر روی وب سایت 3DOcean ، مورد بررسی قرار می گیرند تا اطمینان یابند که استانداردهای طراحی با کیفیت بالا و استانداردهای فنی مطابقت دارند. از بین تمامی محصولات شما همیشه چیزی را که چشم شما را جذب می کند پیدا می کنید.

انواع مدل های سه بعدی از مش های مربوط به لباس و حیوانات، بافت ها، مواد، پلاگین ها … و هر نوع فایل های 3D که شما نیاز دارید، با تعداد زیاد در وب سایت 3DOcean یافت می شود. تعداد بالای محصولات این نگرانی را برای کاربران به وجود می آورد که آیا می توانند محصول مورد نظر خود را پیدا کنند؟ به شما پیشنهاد می کنیم که کتابخانه سایت را مرور کنید، بررسی های موردی که توسط سایر کاربران انجام شده است را بررسی نمائید و نگاهی به نمونه کارهای نویسندگان داشته باشید. از این طریق می توانید به محصول مورد نظر خود آسان تر دسترسی پیدا کنید.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد وب سایت 3DOcean ، معرفی هنرمندان برجسته 3D آن هم به صورت هر هفته می باشد. نمونه کارهای عالی، که توسط کاربران محبوب شده اند، با کیفیت بالا مشخص شده و نمایش داده می شوند: https://3docean.net/category/all

Gelato VFX.6

یک فروشگاه جدید عرضه اسکن ها ی سه بُعدی

http://www.gelato-vfx.com/

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.