بهترین جایزه انیمیشن بلند سزار 2020 به «بدنم را گم کردم»

با برگزاری مراسم اهدای جوایز سزار۲۰۲۰ در جمعه شب گذشته ،انیمیشن بدنم گم کرده ام ساخته جرمی کلاپین عنوان بهترین انیمیشن بلند و بهترین موسیقی فیلم سزار فرانسه را کسب کرد .

فیلمنامه این انیمیشن فرانسوی که توسط Guillaume Laurant با اقتباس از رمان Amelie نوشته شده ، در مورد دستی جدا شده است که تلاش می کند دوباره به صاحب اصلی اش متصل شود و یک درام ماجراجویانه و سرگرم کننده تاریک و ترحم برانگیز را روایت می کند.

بدنم را گم کردم (فرانسوی: J’ai perdu mon corps) پویانمایی فرانسوی در گونه درام و خیال‌پردازی  است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این فیلم در نود و دومین دوره جوایز اسکار نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم پویانمایی نیز شده‌ بود.

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
هویت بصری شگفت انگیز مرکز فرهنگی Onassis