بندر در مه / مجموعه آثار تصويرگران ايرانى

دومین دوره جشنواره تصویرسازی «بندر در مه» از ۲۱ اردیبهشت ماه ٩٣ با اعلام فراخوان، فعالیت خود را آغاز و پس از داوری بیش از ۱۳۰۰ اثر از هنرمندان تصویرگر، نفرات برگزیده را انتخاب كرد. سپس در تاریخ ۷ شهریور ۹۳ طی مراسمی از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد. در متن فراخوانِ دومین دوره‌ی این جشنواره که با موضوع «مهاجرت» برگزار شده، چنین آمده است:
«مهاجرت» یک پدیده ی بعید یا منحصر به فرد نیست. «مهاجرت» یک رویداد عمومی ست. حادثه ای مکرر که از پسِ «نیاز» زاده می‌شود. و «نیاز» همراهِ همواره و ناگزیرِ هر موجودی ست که از سر غریزه یا خودآگاه به یک حالِ بهتر میل می‌کند.
نیاز به زیستگاه و غذا و امنیتی که جسم برای بودن و زیستن می‌خواهد فصل مشترک هر وجودی‌ست که به حرکت زنده است. انسان و حیوان و نبات فرقی نمی‌کند. هرجا که خانه و غذای بهتری باشد و جان آن جا بیشتر آرام بگیرد «هجرت» می‌آفریند. مهاجر می‌پذیرد…»
جشنواره‌ی تصویرسازی «بندر در مه» توسط گروه هنر انزلی (Anzali Art) و با همراهی سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد. این جشنواره سعید انصافی، علی رضا گلدوزیان و مرتضی زاهدی را به عنوان هیات داوران همراه خود داشت و در تاریخ ۷ شهریور طی مراسمی از برگزیدگان تقدیر به عمل آورد. آثار گلرخ محتاج الفضل، فرانک ایرانی و محمود آزادنیا به عنوان آثار برگزیده ی اول تا سوم انتخاب و هم چنین آثار ۴ تصویرگر (ژابیز یرفظم، محمد حسین محرمی، شکوه ظروفچی و راحیل براتی) به عنوان منتخبین بخش دبیرخانه جشنواره معرفی و شایسته تقدیر شناخته شدند .

گلرخ محتاج الفضل (برگزیده نخست)

گلرخ محتاج الفضل (برگزیده نخست)فرانک ایرانی (برگزیده دوم)  فرانک ایرانی (برگزیده دوم)
محمود آزادنیا (برگزیده سوم)محمود آزادنیا (برگزیده سوم)
محمدحسین محرمی [ اثر منتخب دبیرخانه ] محمدحسین محرمی [ اثر منتخب دبیرخانه ]
ژابیز یرفظم [ اثر منتخب دبیرخانه ]  ژابیز یرفظم [ اثر منتخب دبیرخانه ]راحیل براتی [ اثر منتخب دبیرخانه ]راحیل براتی [ اثر منتخب دبیرخانه ]آمنه پرویزی  آمنه پرویزیافشین روشنبخت (2)  افشین روشنبخت افشین روشنبخت  افشین روشنبختالناز قائمی (1)  الناز قائمیبهاره خضری  بهاره خضریپگاه درخشان رکنی  پگاه درخشان رکنیپونه اوشیدری  پونه اوشیدریحسن موسوی (1)  حسن موسویحسن موسوی  حسن موسویربابه پیروزمهر (2)  ربابه پیروزمهرریحانه شیران ریحانه شیران
زهرا کیقبادی  زهرا کیقبادیسارا نیک اقبالی  سارا نیک اقبالیسحر خراسانی سحر خراسانیسحر سبحانی سحر سبحانیسیده زهره حسینی (1) سیده زهره حسینیعلی اصغر ابراهیمی نیکو (1) علی اصغر ابراهیمی نیکوعلی اصغر ابراهیمی نیکو (2) علی اصغر ابراهیمی نیکوگلرخ محتاج الفضل (2) گلرخ محتاج الفضلمحسن دمندان محسن دمندان مصطفی اکبری (1) مصطفی اکبریمنصوره حسینی (1) منصوره حسینیمنصوره حسینی (2) منصوره حسینینجوا عرفانی نجوا عرفانیهاله قربانی هاله قربانیویدا کریمیویدا کریمی

جشنواره یندری در مهطراح پوستر: ملودى هژبر سادات با همکاری محمد ماهر

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
جستجو در نشانه