بشقابی برای یک تصویرگر/ افروز رجایی

تصویرگران کمی در ایران هستند که به عرضه آثارشان در غالبی فراتر از کتاب و نشر فکر می کنند. فضاهاي متنوع کاری فراخور حال تصویرگری، اگرچه در دنیا به وفور و صحیح رشد می کنند، در ایران کم تعداد و نوپا هستند. پروژه امروز روزرنگ سراغ مجموعه ای رفته است که طراحش این بار صفحه متفاوتی را برای تصاویرش انتخاب کرده است.

« تمام تلاشم در مجموعه پیش رو وارد کردن هنر به زندگی عامه مردم بوده تا به این مناسبت، کم کم سطح سلیقه و نوع نگاه شان ارتقا پیدا کند. آثاري که صرفا تزیینی نبوده، از نظر قیمت درصد زیادی از مردم توان خریدش را داشته تا مراوده بیشتری با هنر در زندگی روزمره پیدا کنند. در نهایت اینکه با توجه به ضعف هاي صنعت نشر کشورمان، دوست داشتم تصویرسازی هایم جایی برای خود پیدا کنند و بالاخره بشقاب را به عنوان بستر اصلی کارهایم انتخاب کردم.

باید بگویم روح زنانگی که در تمام آنها وجود دارد به حس های درونی خودم به عنوان یک زن برمی گردد. نکته مهم در این مجموعه این است که منحصر به سفارش دهنده نیستند به همین جهت در اجرای تصاویر ذهن و دستم آزاد هستند. زن، دغدغه ها، تفکرات و حتی روزمرگی هایش همه موضوعاتی هستند که تصویرسازی می کنم.»

« افروز رجایی» کارشناسی گرافیک دارد متولد سال ۶۶ شهر اصفهان است. بشقاب هایش را با برند” هانه” می توانید در بازار پیدا کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مسابقه بین المللی کاریکاتور جام جوانان، اشتیاق برای بهار، مقابله با ویروس کرونا (UYACC) چین2020