بسته بندی یک غذای گیاهی و سنتی یونان

پروژه پیش رو بسته بندی یک غذای گیاهی و سنتی یونانی برای کمپانی GAEA است که توسط استودیو mousegraphics طراحی و انجام شده است. در ادامه توضیحات طراحان آن را می خوانیم:

مشتری ما یک نام سرراست و در عین حال ناگهانی به ما ارائه داد: “wild horta” که معنی آن «سبزیجات وحشی» است. نوعی غذای سنتی و اصیل یونانی از سبزیجات وحشی خوراکی که سالم و خوشمزه است و یافتن آن واقعاً دشوار است. مشتری ما شروع به ارائه گونه‌های وحشی “armyriki” و “stamnagathi” به صورت خشک شده کرده است، به گونه‌ای که آن‌ها را می‌توان به سادگی نگهداری کرد، به سرعت پخت و کاملاً لذت برد. بسته بندی ما از اطلاع نگاشت و یک تصویر واضح برای رساندن تمام موارد بالا بهره می‌گیرد: عدد 10 که بر زمان لازم برای آماده سازی غذا (10 دقیقه) تأکید دارد و از این موضوع برای پیشنهاد یک دیگچه آشپزی، الهام می‌گیرد. یک تصویر از محصول در حالت طبیعی آن، رویکرد گرافیکی را پویا می‌سازد و زیبایی وحشی و ذات ارگانیک آن را به تصویر می‌کشد. بسته بندی از نوع جعبه کارتنی کاغذی، مراجع متعدد را متعادل می‌سازد: سنت و طبیعت (“horta”)، بازدهی (نکات آشپزی ساده برای کاربر) و زندگی سالم.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مجموعه آثار برگزيده نمایشگاه بین المللى تصویرسازى و کارتون آیلان