بسته بندی کاغذی از جنس لوبیا سبز Edamame / Hylton Warburton

استودیوی The Hardy Boys  و شرکت THB Disturbance به همراه کمپانی مواد غذایی The Fair Food Co در پی یافتن راه حلی پایدار برای بسته بندی بودند تا به مردم آگاهی‌های لازم را در مورد این که دانه های ادامامه (Edamame) جایگزین سالمی برای هله هوله‌ها هستند بیاموزند و تبدیل به سرلوحه ای برای یک زندگی پایدار و سالم شوند. آن ها کاغذی از جنس پوسته های سبز لوبیاها که در زمان خورده شدن لوبیاها به دور انداخته می‌شوند ساختند و یک جعبه هوشمند طراحی کردند که این پوسته ها را در یک محفظه جداگانه ذخیره می‌کرد. طیف وسیعی از عناصر هویت سازمانی و گرافیکی توک توک tuk-tukطراحی شدند تا این سبک بصری را همراهی کنند. همه‌ی بسته بندی‌ها با جوهرهای گیاهی چاپ شدند.
کارگردانی هنری این پروژه توسط هیلتون واربرتون (Hylton Warburton) تصویرگر و کارگردان خلاق اهل آفریقای جنوبی انجام شده است. او تابحال برای مشتریان بین المللی مانند: Kids Footlocker  و Penna TCS و همچنین چند شرکت داخلی در آفریقای جنوبی کار کرده است. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا به تماشای تصاویر این پروژه بنشینیم:

بسته بندی- روزرنگ  بسته بندی- روزرنگ (9)  بسته بندی- روزرنگ (8)  بسته بندی- روزرنگ (7)  بسته بندی- روزرنگ (6)  بسته بندی- روزرنگ (5)  بسته بندی- روزرنگ (4)  بسته بندی- روزرنگ (3)  بسته بندی- روزرنگ (2)  بسته بندی- روزرنگ (14)  بسته بندی- روزرنگ (13)  بسته بندی- روزرنگ (12)  بسته بندی- روزرنگ (11)  بسته بندی- روزرنگ (10)  بسته بندی- روزرنگ (1)

 

[aparat width=”560″ ]http://www.aparat.com/v/PX3Wy[/aparat]

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.