بسته بندی های پوشاک کمپانی BOO Fashion در ویتنام

کمپانی  بو فشن (BOO Fashion) در ویتنام در کمپین تبلیغاتی جشنواره پاییزی خود به نام Trung Thu Moi محصولات جدیدش را ارائه کرده بود. آنها در این کمپین از سبک پوشش خیابانی که از فرهنگ شرقی الهام گرفته شده استفاده کردند و سعی نمودند تا بافت، شکل ها و الگوهای این فرهنگ را به روز کنند. شعار این جشنواره کایلین (KYLIN) بود که نمادی از قدرت، رفاه و یک رقص  قابل توجه است که بازدیدکنندگان لباس های سنتی کایلین قرمز می پوشند و رقص کایلین انجام می دهند.

در بسته بندی های ارائه شده در این کمپین سعی شده بود تا 3 بسته با سه رنگ بندی متفاوت و با یک دسته آسان برای حمل استفاده شود. بسته ها طوری طراحی شده بود که  هر بسته بندی دارای محلی توخالی باشد تا چاپ بر روی تی شرت ها دیده شود. همچنین همراه با پکیج ارائه شده، مجموعه هدیه ای از جمله کارت پستال، گیره و عروسک کاغذی دستی به شکل کایلین که باعث گذراندن وقت بیشتر مردم در این جشنواره می شد داده شد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
استفاده از تایپوگرافی در طراحی یک بازی