بسته بندی های پر زرق و برق برای آجیل و مغزیجات یک کمپانی در انگلستان

کمپانی Super Natural Foods Ltd که تولید کننده و عرضه کننده آجیل و خشکبار در انگلستان است در راستای اهداف توسعه ای خود و یک رقابت بهتر در بازار، تصمیم گرفتند تا محصولات شرکت خود را ری دیزاین کنند. کتی و کیتی Cathy & Katy موسسان  این کمپانی، انجام این پروژه را به استودیو کلبریتورز (The Collaborators)  واگذار کردند. طرز فکر جسورانه کتی و کیتی به این استودیو انگیزه ویژه ای داد تا تمام تلاش خود را برای طراحی یک برند نو و در عین حال بومی انجام دهند.

تیم دیزاین کلبریتورز با تاثیرپذیری از طعم های مختلف مغزیجات در سوریه ، مجمع الجزایر پولینسیا و آمریکای شمالی و استفاده از ماسک های رنگارنگ سعی کردند یک جلوه معاصر به این برند بدهند. برای کتی و کیتی این نکته مهم بود که طرح ها آبستره و متنوع باشند چرا که این دو نفر به دنبال ایده ها و طعم های جدید و شگفت انگیز می گشتد. در نهایت بسته بندی با فویل نقره ای در قسمتی از طراحی ماسک ها باعث جذابیت هر چه بیشتر محصولات این کمپانی شد.

منبع

Save

Save

Save

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.