بسته‌بندی‌های جالب پرتقال چینی

«چو چنگ» يكی از شخصيت های افسانه اى و الهام بخش چین است که بعد از تأسيس کمپانی هانگتا (تولید کننده تنباکو) در سن ٧٠ سالگى دستگير شد و به زندان افتاد. پس از آزاد شدن در سن ٧٤ سالگى، همچنان به كارش ادامه داد و کمپانی خود را با عرضه کردن پرتقال گسترش داد تا اينكه در سن ٨٨ سالگى، فروشش به بيش از صد ها ميليون دلار رسید بطوری که موفق شد تا لقب پادشاه پرتقال چين را به خود اختصاص دهد.

براى بزرگداشت اين مرد سالخورده، استودیوی Tigerpan واقع در چین، بسته بندی محصولات پرتقال شرکت چوچنگ (Yunnan Fruit Industry Co) را به سبکی جدید طراحی کرد. آنها در این پروژه از چوب سبك و حكاكی شده استفاده کردند که با اين ساختار منحصر به فرد، اگر شما آن را به آرامی بكشيد، پرتقال ها از داخل جعبه بیرون می آیند. اين موضوع به جمع آورى و ارائه ى پرتقال ها نیز كمك می كند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برندگان نهایی پوستر سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند