بسته بندی لوازم بهداشتی آرایشی برند Duo

« کانسپت ارائه شده برای بسته بندی محصولات مدرن لوازم آرایشی است که از ترکیبی ساده و موادی طبیعی ساخته شده است. کاغذی خاکستری رنگ در کنار رنگ های زرد، آبی، قرمز و صورتی (براساس مواد اصلی تشکیل دهنده محصول) قرار گرفته است. زرد برای صابون گوزن، آبی برای کرم صورت فاسیلیا، سبز برای عطر علف لیمو و صورتی برای اسپری آب معدنی رز.

لوگوی برند،نشان دهنده این است که  این محصولات از دو عنصر کاملا طبیعی ساخته شده اند و محصول مورد نظر، حساس و اورگانیک تولید می شود را نشان می دهد.

روی محصولات، لوگوی برند به صورت هولوگرام چاپ شده است. حالت هندسی بسته بندی طوری طراحی شده است که محصول اصلی در آن دیده می شود. رنگ های استفاده شده روی بسته بندی طوری با خاکستری ترکیب شده است که گویا از اسپری رنگ استفاده شده است تا لطافت هر چه بیشتر این محصولات را القا کند.»

این پروژه توسط دانشجویی به نام کاتارزینا ویتسکا Katarzyna Wieteska در آکادمی هنرهای تجسمی شهر لودز لهستان برای بسته بندی لوازم آرایشی Duo ارائه شده است.

منبع

Save

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
حضور «در تیررس» در جشنواره فیلم نیوجرسی