طراحی یک بسته بندی برای شیرینی‌ مالزیایی

گارتین (Gartien) یک شیرینی‌ فروشی مالزیایی است که در ساخت کیک آناناس و مربایی با استفاده از آناناس‌های داخلی و دیگر منابع طبیعی موجود در  شهر پنانگ (Penang) ملقب به مروارید شرق تخصص دارد.

آنها از روش‌های سنتی و دستور پختی محرمانه استفاده می کنند و اصرار دارند تا فرایند آماده‌سازی بهداشتی و دقیق محصول خود را بر روی لیبل بسته بندی ها تاکید نمایند. در این پروژه یک دانشجو به نام کی تی تنگ (KT Teng) با الهام گرفتن از فرهنگ کشاورزی محلی و ویژگی‌های مواد تشکیل دهنده این محصول، تصویرسازی هایی خلق کرد که از آنها در طراحی این  بسته بندی ها استفاده شد.

بسته بندی شیرینی مالزیایی گارتین بسته بندی شیرینی مالزیایی گارتین بسته بندی شیرینی مالزیایی گارتین بسته بندی شیرینی مالزیایی گارتین بسته بندی شیرینی مالزیایی گارتین بسته بندی شیرینی مالزیایی گارتین

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
لوگوی یوتیوب تغییر کرد/ پشتیبانی از ژست های حرکتی در اپلیکیشن موبایل