بسته بندی زعفران ایرانی / طه فکوری

«زعفران دارای مزایای طبیعی فراوانی در حفظ سلامتی است که بیش از 10،000 سال است که در طب سنتی استفاده می شده است.
 در جهان امروز و یونان باستان، اعتقاد بر این است که زعفران ایمنی، انرژی و شادی را افزایش می دهد و برای بی خوابی، بیماری های قلبی و افسردگی خفیف تا حد متوسط نیز مفید است.

در این میان زعفران ایرانی یکی از بهترین زعفران های موجود در دنیاست که متاسفانه به دلیل نداشتن بسته بندی شیک و مناسب، قابل رقابت در بازارهای اروپایی نیست اما من در این طرح ها سعی کردم که علاوه بر داشتن یک پلت فرم خوب و حرفه ای برای این محصول، سنتی بودن این محصول را نیز حفظ کنم و نشان دهم که این محصول ایرانی است. من با استفاده از نقوش سنتی ایرانی با رنگهای کاملا تخصصی (به غیر از رنگ مشکی زمینه) بر روی بسته بندی مدرن (البته بر روی رنگ مشکی برای جذاب تر کردن این محصول) سعی کردم جذابیت قابل توجهی ایجاد کنم  که امیدوارم شما نیز از دیدن آن لذت ببرید.

البته این را هم بگویم که پس از قرار دادن این طرح ها در شبکه های اجتماعی واقعا بازخورد خوبی مخصوصا از کشورهای آلمان، ویتنام و فنلاند گرفتم.»

پروژه دیگر طه فکوری در روزرنگ را اینجا ببینید.

 5 thoughts on “بسته بندی زعفران ایرانی / طه فکوری”

  1. افرين و خسته نباشيد ميگم به طراح اين بسته واقعا يك كار خوب و عالي با كاربرد صحيح عناصر بصري، طراحي شده و بالاخره يك كار خوب در مورد زعفران ديدم

  2. این پروژه واقعیه یا فقط چند تا Mockup پیدا کردید و روش نقوش ایرانی انداختید و تایپ کردید “زعفران” اونم فقط انگلیسی!!! اگر اشتباه میکنم لطفا بگید که نام برند این محصول چیه و لوگو و برندیگ کجای طراحی تون استفاده شده؟

  3. این بسته بندی مشکل داره و احتمالا هیچ زمانی اجرا نشه
    بسته اگر در شلف قرار بگیرد هیچ وقت اسم محصول کامل دیده نمیشه و این یعنی فروش بسیار کم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.