بسته‌بندی ماهی و برنج

یک نمونه خوب برای بسته بندی مواد بودار، بسته بندى یک کیسه برنج ١٠ کیلویی است. هدف طراح این بسته بندی هایلانگ زیانگ “Hailong Xiang” این بود که بسته بندی قابل بازیافت و قابل حملی را برای پرمصرف ترین ماده غذایی چینی، یعنی برنج طراحی کند.
بر اساس آداب و رسوم در چین قدیم، کلمه ماهی دارای لغات با تلفظ یکسان اما معنی متفاوت فراوانی است و مردم هرساله از ماهی برای شکرگذاری در جشنواره بهار استفاده می کنند. طراحی یک بسته بندى جذاب برای ارايه این محصول، امری هوشمندانه و ظریف است.
سفارش دهنده این بسته، “Fengfan” یک مزرعه دار جوان و خوش‌ذوق در یک روستای سنتی در جنوب چین است که دارای چشم اندازی زیبا و محصولات کشاورزی فراوان است. شركت او محصولات محلی تولید می کند و هم چنین به مردم، روش کشاورزی سنتی را نیز آموزش می دهد.

3squarespace.com  4squarespace.com  5squarespace.com  squarespace.com  static1.squarespace.com

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بیشترین کیفیت در دیزاین با کمترین جزییات / Rubio & del Amo