بسته بندی جدیدی برای خوشبو کننده هوا

شرکت وَن‌بِرلو با توجه به نیازهای مشتریان، خوشبو کننده هوای جدیدی طراحی کرده است: افشانه‌ای زیبا با بکارگیری آسان و بسیار محکم؛  مدل طراحی بدنه، تجربه بکارگیری فوق‌العاده آسان و افزایش کنترل را برای مشتریان فراهم آورده است.

طراحی اِرگونومیک :
ترکیب طراحی ارگونومیک با ضوابط شرکت تولید کالاهای مصرفی رِکیت بِن‌کیزر (شرکت کالاهای لوکس بریتانیایی و چندملیتی که در زمینه تولید و عرضه عمده محصولات بهداشت و سلامت فعالیت می‌کند) انجام شده است و محصول به گونه‌ای روانه بازار شده است که نه تنها زیباست بلکه استفاده از آن نیز آسان است.

تأمین سلیقه مشتریان در تمامی مراحل تولید:
با در نظرگرفتن مواردی همچون فعال‌سازی، نگه‌داشتن و افشانه کردن، مدل‌های مختلفی از دستگاه افشانه طراحی شده و در اختیار مشتریان قرار گرفته تا از لحاظ ارگونومیک، زیبایی و کاربرد بررسی شوند و با توجه به بازخوردهای مشتریان، نقطه شروع کار برای تولید محصولی با کاربرد فوق‌العاده راحت مشخص شده است.

قفسه جذاب:
خواه این محصول در ردیف بالا یا وسط یا پایین قفسه‌های فروشگاه‌ها باشد، ظاهر جذاب، درب رنگی و دستگیره آن بی‌شک توجه مشتریان را جلب خواهد کرد و مشتریان می‌توانند رایحه موردنظر خود را با توجه به طراحی گرافیک روی ظرف پیدا کنند.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.