بسته‌های آماده پذیرایی تـک پک

«تک پک، مجموعه تولیدی بسته های آماده پذیرایی در مراسمات با طرح ها و رنگ های مختلف می باشد.

قطعا همه ی ما تجربه ی باز کردن ظروف یک بار مصرف تخت که به شکل های مستطیل و مربع در بازار رایج می باشد را داشته ایم، یکی از مسائل مهم این ظروف نداشتن تنوع در طرح ، رنگ، مدل و همچنین وجود حالت شیشه ای آن می باشد، که باعث دیده شدن تمامی اقلام پذیرایی موجود در آن می شود.

به همین جهت شرکت تک پک با طراحی ویژه و انحصاری خود بسته های آماده پذیرایی را در ابتدا با طرحی ساده و تک رنگ برای جعبه مادر تولید کرده و در ادامه با توجه به نظرات و سلیقه مستقیم مشتریان طرح ها و لیبل های متفاوتی نسبت به نوع مراسمات و یادبودها همراه با ظرفیت های متنوع جهت مراسمات مختلف عمومی، خصوصی، سازمانی، و… بسته ها را طراحی و تولید می کند.

هدف مجموعه تک پک بهبود کیفیت بسته ها همراه با رعایت بهداشت کامل برای محصولات و همچنین مقرون به صرفه بودن خدمات برای مشتریان است، تا بتواند گامی ارزشمند در جهت تولید داشته باشد.»

این پروژه توسط طه فکوری طراحی و اجرا شده است.

پک مخصوص همایش و سمینار
پک مخصوص مراسم های مذهبی
پک مخصوص ماه رمضان
پک مخصوص ادارات

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
جشنواره بین المللی انیمیشن The New Chitose Airport