بسته‌بندی جالب و جدیدی برای کبریت‌های ساده‌ای که همیشه دیده‌ایم

همه ما تاکنون در کارهای روزمره از کبریت استفاده کرده‌ایم که گاهی اوقات هم به ناچار برای روشن کردن یا سوزاندن بعضی چیزها مجبور شده‌ایم تا چندین کبریت را مصرف کنیم.

شاید شما هم به ذهنتان رسیده باشد که اگر سایز چوب کبریت‌ها متفاوت بود، استفاده از کبریت ها بهتر و کاربردی تر می شد و در مصرف آن ها نیز صرفه جویی می شد.

طراح گرافیک کانادایی به نام لئو برنت (Leo Burnett)، به همین منظور، بسته بندی ویژه ای برای کبریت ها طراحى کرده است که شامل ۴ سایز متفاوت بر اساس نیازهای مختلف شماست. رنگ گوگرد هر سایز نیز با دیگری فرق دارد و هر بسته در ۴ رنگ مختلف عرضه شده است. شاید با آمدن این کبریت ها به بازار، دیگر نیازی نباشد به سرعت کبریت های کوچک را یکی پس از دیگری هدر دهید.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.