قلاب بافی

آثار هنری قلاب بافی شده با برگ درختان

آثار هنری قلاب بافی شده با برگ درختان یک هنرمند دیدنی و قابل تحسین است.

سوزانا بئور (Susanna Bauer)  هنرمندی آلمانی تبار  و ساکن کورنوال (Cornwall) انگلستان است که در طی مدت ده سال  با استفاده از برگ‌های ظریف درختان، به منظور احترام به طبیعت آثار هنری قلاب بافی زیبایی خلق کرده است.

بئور بیشتر از برگ‌های درخت مگنولیا بخاطر شکل کلاسیک و آوندهای قوی‌اش استفاده می‌کند.

او می‌گوید:

«من برگ‌های درختان مورد علاقه‌ام را در سفرهایم جمع اوری می‌کنم و سپس خود را در معرض شکوه و زیبایی پیچیده رنگ ها،بافت ها و ترکیب‌های مختلف آنها قرار می دهم.

استودیوی من همیشه مملو از بقایای طبیعت است که هرکدام با من حرف می زنند و منتظر الهام گرفتن هستند و با قرار گفتن کنار هم  تبدیل به آثار هنری می شوند.

من با اشیای طبیعی پیدا شده کار می کنم. برگ ، سنگ ، تکه چوب و چیزهای زودگذری که به راحتی نادیده گرفته می شوند.

من از قلاب بافی استفاده می کنم. گاهی به عنوان تزئین ، اما بیشتر به روشی غیرمتعارف تر به عنوان وسیله ای برای مجسمه سازی و ساخت.»

قلاب بافی قلاب بافی قلاب بافی آثار هنری قلاب بافی آثار هنری قلاب بافی آثار هنری قلاب بافی آثار هنری با برگ درختان آثار هنری با برگ درختان آثار هنری با برگ درختان آثار هنری با برگ درختان آثار هنری با برگ درختان

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.