برگزیدگان مسابقه تصویرسازی Tapirulan

برگزیدگان مسابقه تصویرسازی Tapirulan اعلام شد. به گزارش روزرنگ شانزدهمین مسابقه ی تصویرسازی انجمن فرهنگی Tapirulan که در ایتالیا برگزار شدطی فراخوانی برگزیدگان نهایی خود را اعلام کرد.

بر طبق این خبر از میان ۷۵۶ اثر رسیده از سراسر دنیا، 52 اثر به کاتالوگ راه پیدا کرده‌اند که در میان این ۵۲ نفر، اسامی دو ایرانی به نام های:علی قربانی مقدم و مریم خالقی یزدی دیده می‌شود. شایان ذکر ست که این مسابقه دو برنده خواهد داشت که یک نفر توسط هیات داوران و نفردوم  توسط رای مردمی انتخاب می‌شود که علاقمندان می توانند با مرجعه به سایت  مسابقه رای خود را ثبت کنند.

مهلت رای گیری:۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ تا ۳۰ مارس ۲۰۱۲

گفتنی است موضوع امسال مسابقه  تصویرسازی Tapirulan ،آرمانشهر (UTOPIA) بوده است و سرپرست هییت داوران نیز تصویرساز مشهور بریتانیایی دیوید مک کی بوده است.

  اثر مریم خالقی یزدی

اثرعلی قربانی مقدم

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.