برگزاری چهارمین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک

چهارمین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک با رویکردهای ارزشی-نمادین، توسعه ملی-بومی، فرهنگی- اجتماعی و تعاملی و تقابلی در دو بخش علمی (مقالات) و طراحی پوستر برگزار می شود.
به گزارش روزرنگ، تاکید این دوره سمپوزیوم که توسط مؤسسه آموزش عالی ناصرخسرو و در تاریخ 9 خرداد 1399 برگزار میشود، بر نشانه ها و نمادهای ایرانی اسلامی است.

تبیین ارزش های هنر ایرانی- اسلامی، تجلی هویت بصری- ملی در گرافیک معاصر، معرفی نمادها و نشانه های هنر ایرانی- اسلامی و کارکردهای معنایی نمادها و نشانه های هنر ایرانی- اسلامی در طراحی پوستر از اهداف اصلی برگزاری این رویداد علمی هنری است.
منصور مهرنگار رئیس سمپوزیوم، پژمان دادخواه دبیر علمی و افسانه درویش دبیر اجرایی این رویداد هستند.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محورها و سایز جزئیات این فراخوان به سایت graphic-symposium.com مراجعه کنند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برگزيدگان نشانه نوشته‌های محمد (ص) معرفی شدند.